A3143 PETRIFIED WOOD BLACK
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A3143 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 5 |
| Type | SEMIPRECIOUS |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 1 |
| Length | 302cm / 119inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 270kg |